Ciężko dziś wyobrazić sobie życie bez telefonu komórkowego w kieszeni. Najnowsze smartfony są nie tylko designerskie, ale pomagają również w funkcjonowaniu na co dzień. W końcu od dawna już przestały być postrzegane jako tylko bezprzewodowe telefony służące wyłącznie do rozmów. Każdy, kto choć raz przeżył awarię swojego urządzenia, wie, jak potrafi być to kłopotliwe. Z tego powodu obecnie coraz więcej znaleźć można na rynku fachowców specjalizujących się w naprawach smartfonów.

usterki-w-telefonach-apple.jpgPopularne usterki w smartfonach Apple

Każdy autoryzowany serwis Apple może dziś potwierdzić, że najczęściej zgłaszane usterki przez ich klientów to oczywiście zbita szybka wynikająca głównie z następstw nieszczęśliwych wypadków. Wymiana baterii to druga co do częstotliwości zamawiania w punktach Apple usługa. Innymi popularnymi usterkami są niepoprawnie działający przycisk Touch ID, mikrofon, głośnik i funkcja dotyku w wyświetlaczu. Coraz więcej osób przekonuje się również, że zalany smartfon także można uratować, przynosząc go do autoryzowanego serwisu. Wielu klientów decyduje się również na wymianę zniszczonej i obitej obudowy, która po prostu nie wygląda już estetycznie.


Dlaczego warto wybrać profesjonalistę

Niezależnie z którą usterką mamy do czynienia, najlepszym rozwiązaniem zawsze jest wybór profesjonalisty. Decydując się na zostawienie swojego smartfona w autoryzowanym serwisie Apple, mamy gwarancję, że wszystkie wadliwe części i podzespoły zostaną wymienione na nowe, oryginalne. Tutak naprawdę nie warto oszczędzać, ponieważ tańsze zamienniki nie tylko nie usuną usterki, ale mogą spowodować powstanie innych awarii nienadających się już do naprawy.


Kiedy wymiana baterii

Każda bateria w smartfonach od Apple posiada swoją żywotność. Najczęściej po 500 cyklach ładowania bateria traci swoją pojemność do poziomu 80%. Kiedy zauważymy, że telefon coraz krócej wytrzymuje na jednym takim cyklu, wymiana baterii może okazać się zbawienna w poprawie jakości jego działania. Każdy autoryzowany punkt naprawy bez problemu wymieni taką baterią na nową, dając dodatkowo miesiąc gwarancji.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top