Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Kiedy przebrniemy przez standardowe pytanie o dźwięk w grze,ujrzymy reklamówki wydawcy etc(miedzy innymi Atari i Fishlabs,a to daje nam gwarancje ze gra będzie wyjątkowa) Menu standardowe :

Time Atack - to chyba oczywiste, ścigamy się z czasem na pojedynczych trasach

Championship - mamy do rozegrania 4 mistrzostwa za których wygranie otrzymujemy nowe autka

Options- możliwość skonfigurowania gry do naszych potrzeb (?) a w tym możliwość grania na rotate display(tzn obrócenia ekranu w prawo lub lewo),ustawienia wibracji, języka a nawet jakość detali (!)Help- tutaj znajduje się krotki opis jak grac oraz wzmianka o twórcach :) (nie rozpisuje się bo 99% społeczności takie coś poprostu omija,a tak serio to nie ma o czym pisać:F)
***

Nad grafika nie będę się rozpisywała bo jest cudowna,co zresztą widać na screenach.
To co najważniejsze czyli... sama jazda. Musze przyznać ,ze byłam miło zaskoczona modelem jazdy (pozytywnie oczywiście). Samochód reaguje na nasze polecenia(nie ma slow które opiszą radość jaka mamy z kontrolowanych poślizgów).Gra, mimo olbrzymiej kontroli jaka mamy nad pojazdem ,jest bardzo trudna. Czasy jakie sa wymagane ,aby etap został zaliczony są niezłe wyśrubowane, powazniejszy bład i mozemy zaczynac od nowa.
Tras tez jest sporo bo na 1 mistrzostwa przypadaja 3 mapy (tzn 3x4=12 proste :F ?) Do wyboru (po wczesniejszym odblokowaniu oczywiscie) mamy 4 pojazdy rozniace sie wygladem i parametrami. Wydawało by sie ze gra bez wad ? niestety podczas jazdy nie uswiadczymy odglosow wydawanych przez silnik,lomotu gdy w cos uderzymy...jedyne co jest to glos pilota (meczacy po krotkiej chwili).
Polecam tą gre wszystkim fanom i fankom scigalek i w sumie nie tylko bo przyjemnosc z grania jest olbrzymia czy to jest sie laikiem uderzajacym o bande na kazdym zakrecie czy pr0 playerem

Świetna do gry w trybie multiplayer:) prze bluetoothpisz schludniej\\chojak
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
CNK Gry Android Wyścigowe 0 Odpowiedzi
irocket Gry Android Wyścigowe 0 Odpowiedzi
E Gry Android Wyścigowe 0 Odpowiedzi
tepig GameBoy Advance/Color (GBA/GBC) 1 Odpowiedzi
ziomal123 Gry Android 0 Odpowiedzi
Top