Wielkanocne I

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
W dzień Zmartwychwstania Pańskiego, życzę Ci Tego wszystkiego, Co Ci na Co dzień brakuje, Niech się to w banku lokuje :P

Dzisiaj jest piękne święto, na które idzie Hanka. Każdy już w koło słyszał! Idzie święcić baranka!

Patrzcie, Ile na stole pisanek! Każda ma oczy Malowane, Naklejane. Każda ma uśmiech Kolorowy I leży na stole grzecznie, Żeby się nie potłuc Przypadkiem W dzień świąteczny. Ale pamiętajcie! Pisanki Nie są do jedzenia. Z pisanek się wyklują ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA.

Na stole święcone, a obok baranek, Koszyczek pełny barwnych pisanek I tak znamienne w polskim krajobrazie W bukiecie srebrzyste, wiosenne bazie. Zielony barwinek, fiołki i żonkile - Barwami stroją uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, Gdy wielkanocne na stole śniadanie.

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy, suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny życzy...

Alleluja dziś śpiewamy, Bogu cześć i chwałę dajmy, Bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel, Tego świata Odkupiciel.
Zdrowia, radości i powodzenia To są najszczersze moje życzenia.

W piątek rano bez gadania bierz sie do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjatku i te z majtek i te z wrzatku.

Wiosny w sercu, pogody w duchu! Szcęśliwych i spokojnych świąt wielkanocnych życzy Ci... ********** Wszystkiego Dobrego, Jajka wielkiego, malowanego, zielonej łączki, na której zajączki jedzą makowce i pasą owce.

Wielu niesamowitych wrażeń, spełnienia marzeń, bezkresnej miłości. Spokojnych snów, radosnych "po"ranków. Byś znalazł szczęście, gdziekolwiek ono będzie.

Kolorowych jajeczek, wacianych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku! A przede wszystkim udanego uciekania w dniu "wielkiego lania.

Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy.

Oby zdrowie dopisało i jajeczko smakowało, by szyneczka nie tuczyła, atmosferka była miła, a zajączek uśmiechnięty - przyniósł wraszcie te prezenty!

Wesołych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka, szalonego i wyjątkowo mokrego śmingusa Dyngusa oraz samych słonecznych i cudownych dni życzy...

Niech zajączek szczodry będzie i z jajeczkiem do was przybędzie, niech święconka smaczna będzie, a w Dyngusa woda wszędzie.

Pełnych miłości, radości i zdrowia Świąt Wielkiej Nocy oraz bogatego zajączka życzy ...

Kiedy Wielkanoc nastanie, Życzymy Ci na Zmartwychwstanie. Dużo szczęścia i radości, Które niechaj zawsze gości. W dobrym sercu w jasnej duszy. I niech wszystkie żale głuszy.

Pisanych jojecek, wirzbowych bazicek, kiełbasy święconej, dużo krzanu do niej, baby polukrzonej,kukielki pieconej, Zmartwychwstanio w dusy i Wiesny... po usy!

Wesolego jajka, kurczakow, baranka, ciasta z rodzynkami, ostrego chrzanu, teczowych mazurkow, mokrego Dyngusa i ode mnie calusa.

W te piekne swieta gdy Pan Zmartwychwstanie. Zycze Ci smacznych jajek na sniadanie, zoltego kurczaczka, bialego zajaca i by te swieta trwaly bez konca!

Samych radości, kolorowych jajeczek, białych owieczek, uśmiechu bez liku i bakalii w serniku kiełbaski tłuściutkiej i atmosfery milutkiej życzy...

Pomaleńku przez podwórze idą dzieci kurze W kropki w ciapki, malowanki bo to miały być pisanki : ) Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Wielkanocnych.

Wielkanoc pachnie wiosna... to pora tak radosna pelna pisanek kolorowych i prezentow zajaczkowych. Na stole bazie i cukrowy baranek i mnostwo wody w dyngusowy poranek.

Zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego, mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka.

Dzisiaj z rana bez gadania bierz się do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjątku i te z majtek i te z wrzątku.

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, świąt wesołych, oraz zdrowych!

Uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku, przyjacół wielu i EURO w portfelu, Dyngusa mokrego z serca całego życzy...

Obyś w łóżku był tak mocny jak zajączek wielkanocny, żeby była też owocna Twoja Palma Wielkanocna, abyś spuszczał się z fajfusa tak obficie jak w Dyngusa.

Z okazji Swiąt Wielkanocnych, życzę wszelkich łask Bożych, pogodnych, zdrowych Świąt i pomyślności w życiu osobistym.
Mile spedzonych Swiat Wielkanocnych, Smacznego jajka i wesolej zabawy W lany poniedzialek zyczy...

W dzien Swieta Wielkanocnego życzymy jaja smacznego Świąt pogodnych i radosnych oraz tchnienia wiosny!!!

Z Okazji swiat WielkiejNocy zycie Ci: usmiechow bez liku przy wielkanocnym stoliku... Przajaciol wielu, duzo w portfelu, Dyngusa mokrego i czasu radosnego A przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciol, szczescia w milosci i spelnienia marzen!

Mnóstwo życzeń w koszyczku przy wielkanocnym stoliczku, kolorowych pisanek i mokrych ubranek w lany poniedziałek.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Życzę Wam dużo zdrowia, pogody ducha, Smacznego jajka, mokrego dyngusa. I skaczącej kiełbaski.

Kurczak skacze już w koszyku baran ostrzy rogi też, przyniósł nawet mandarynkę obudzony ze snu jeż.
Ania maluje pisanki, przy okazji tłucze dzbanki, a Co robi mała Kaja?? Ciągle krzyczy! Allejaja!
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Wielkanocne II

W dniu wielkiej nocy, życzę Ci mocy, zero zmęczenia, dużo natchnienia, serca szczerego, domu ciepłego, niech świeża będzie Twoja pisanka i radosnego Co dzień poranka!

Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To "coś" nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć...

Niechaj wielkanocne życzenie, Pełne nadziei i miłości, Przyniesie sercu zadowolenie Dzisiaj i w przyszłości!

Zdziwisz się: Kto?..., zdziwisz się: skąd?... A ja Ci życzę Wesołych Świąt. Pomyślisz sobie: - To jakaś bajka! A ja Ci życzę smacznego jajka! Czy jestem szczery?... Nie miej obawy! Bo również życzę miłej zabawy!

Wesołych Świąt! Niech te święta ukażą Ci dalsze siły na co dzień, aby wszystko się dobrze toczyło w twym życiu!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca oraz samych sukcesów.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkiego tego, co od Boga pochodzi. Oby skrzydła wiary przykryły kamienie zwątpienia i uniosły serca ponad przemijanie.

Niechaj Święta Wielkiej Nocy będą pełne Boskiej mocy, aby zdrówko dopisało i jajeczko smakowało.

Niech zajaczek szczodry bedzie I z jajeczkiem do was przybedzie Niech swieconka smaczna bedzie A w Dyngusa woda wszedzie.

Kolorowych jajeczek, wycinanych owieczek, rozkicanych króliczków, pyszności w koszyczku, a przede wszystkim udanego lania w mokrym dniu suchego ubrania.

Na te Wielkanoc zyczyc Wam wypada ciepla domowego,milosci bliąniego, placka wybornego, spokoju swietego

Niech Wam Mili bedzie wiosennie, slonecznie, witecznie! Niech ciesza Wasze oczy kolorowe pisanki i wielkanocne baranki. Niech sie w Smingus Dyngus woda na Was leje a wielkanocny Zajac przyniesie radosc i nadzieje.

Zgadnij kto? Zgadnij skąd? Życzy Ci Wesołych Świąt, nie myśl sobie , że to bajka, życze Ci smacznego jajka, niech tradycja wode leje, bo zajączek dziś szaleje .. wszystkiego najj...

Zdrowia, szczęścia, pomyślności w pierwsze święto dużo gości. W drugie święto dużo wody, to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych i świąt wesołych!

Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

Zajączka pięknego, dyngusa mokrego, miłości wiecznej, drogi tylko mlecznej świąt w szczęście owocnych życzy kurczaczek wielkanocny

Niech zajace i barany pospelniaja Twoje plany, porzuc wszystkie rozterki, bo to czas wielkiej wyzerki, ponadto Swiat w szczescie owocnych zyczy kroliczek Wielkanocny.

Na tę Wielkanoc życzyć Wam wypada ciepla domowego, miłości bliąniego, placka wybornego i spokoju świętego.

Święta to wspaniały czas, bo się zdarza tylko raz. Dlatego życzę Wam znowu, by przyszły w radości i zdrowiu.

Wszystkiego Dobrego Jajka wielkiego malowanego, zielonej laczki na ktorej zajaczki jedza makowce i pasą owce zyczy...

Wiosna otula nas płaszczem kwiatów, znak, że Wielkanoc nadchodzi. Niech będzie zdrowie, niech będzie szczęście, dobrobyt niech u Was zamieszka.

Nie mam daru do pisania, a tym bardziej do składania życzeń miłych i serdecznych, a do tego pożytecznych, tak więc teraz tutaj stąd życzę Wam Wesołych Świąt .

Kto ty jestes? Jajeczko. Jaki znak twoj? Zolteczko. Gdzie ty mieszkasz? W skorupce. W jakim kraju? W kurzej dupce.

Najlepsze życzonka, pieknego słonka, smutków malych jak biedronka, szczescia wielkiego jak smok, smaczenego jajuszka, mokrego dynguska i prezentow bez liku. [

Smacznej szynki i jajeczka, niech w twym domu radosc mieszka, a z studzienki wiadro wody by na Twoja glowe spado. Zyczy...

Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!

Niech z okazji Wielkiej Nocy Radość, Pokój w życie wkroczy Szczęścia, zdrowia i dostatku- w inwestycjach żadnych spadków!

Kto ty jesteś? - jajeczko. Jaki znak Twój? - żółteczko. Gdzie Ty mieszkasz? - w skorupce. W jakim kraju - w kurzej dupce Wesołych Świąt i obficie mokrego dyngusa

Smacznego jajeczka Wielkanocnego, duzego zajaca czekoladowego, Zdrowia niezawodnego, wielu radosci i przez całe Swięta samej wesolosci.

Na stole leżało jajko, zwane świąteczną pisanką. Wzory na nim malowane, także mogą być drapane. Kolorowe czy drapane - jajko jest najlepsze z chrzanem.

Wiosna idzie, z nią święta, ktoś o Tobie pamięta, życzy jajek kolorowych i kurczaków odjazdowych, pyszne ciasta jedz na zdrowie i miej wciąż zielono w głowie!

Wiadra zimnej wody w Dyngusa:-), wesołego jajka, pyszności, śmiechu i zabawy, zajączków łaskawych, kurczaków i bazi - życzy Ci ktoś, kto pamięta i w święta!

Smacznego jajeczka i kruchego ciasteczka! Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania. Pozdrowienia serdeczne-świąteczne!

Pamiętaj! One nie są do jedzenia! Bo przecież z pisanek się wyklują Świąteczne Życzenia!

Na stole swiecone, obok baranek... no i koszyczek pelen pisanek wiosenne bazie stoja w wazonie podczas Wielkiej Nocy milosc w sercach plonie.
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Wielkanocne III

W piatek rano bez gadania bierz sie do jaj malowania. Maluj wszystkie bez wyjatku i te z majtek i te z wrzatku.

Obyś w łóżku był tak mocny jak zajączek wielkanocny, żeby była też owocna Twoja Palma Wielkanocna, abyś spuszczał się z fajfusa tak obficie jak w Dyngusa.

Żeby śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki, mokry Śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie.

Wielkanocnych świąt już pora trzeba jaja wyjąć z wora, pomalować, pofarbować i kobiecie dać spróbować żeby potem nie mówiła, że na Święta jaj nie miała!

Wiadra zimnej wody w Dyngusa :-) wesołego jajka, pyszności, śmiechu i zabawy, zajączków łaskawych, kurczaków i bazi - życzy Ci ktoś, kto pamięta i w święta!

Wiosna idzie, z nią święta, ktoś o Tobie pamięta, życzy jajek kolorowych i kurczaków odjazdowych, pyszne ciasta jedz na zdrowie i miej wciąż zielono w głowie!

Na stole leżało jajko, zwane świąteczną pisanką. Wzory na nim malowane, także mogą być drapane. Kolorowe czy drapane - jajko jest najlepsze z chrzanem.

Niech króliczek przyniesie wam w prezencie to, czego najbardziej pragniecie. To coś nie musi być ani widoczne, ani dotykalne, może nawet nie pachnieć, ale niech będzie czymś bez czego nie można i nie warto żyć ...

Kurczak skacze już w koszyku baran ostrzy rogi też, przyniósł nawet mandarynkę obudzony ze snu jeż. Ania maluje pisanki, przy okazji tłucze dzbanki, a co robi mała Kaja? Ciągle krzyczy! Allejaja!

Zdziwisz się kto, zdziwisz się skąd ... A ja Ci życzę Wesołych Świąt. Pomyślisz sobie - To jakaś bajka! A ja Ci życzę smacznego jajka! Czy jestem szczery? Nie miej obawy! Bo również życzę miłej zabawy!

Jajcarsko sobie żyjcie, miejcie jaja, ubierajcie sie z jajcem, ale nie przeginajcie i nie obrzucajcie sie jajami. A poza tym to smacznego jajka i wesolych świąt życzy...

Kolorowych jajaeczek, wacianych owieczek, rozkicanach kroliczkow, pysznosci w koszyczku, a przede wszystkim udanego lania w dniu ..suchego ubrania..

Sto mazurków i królików, pełen koszyk smakołyków. Nie przesadzaj co do jaj, bo jaj będzie cały kraj. Na największe będzie pora od Leppera po wyborach.

Pisanych jojecek, wirzbowych bazicek, kiełbasy święconej, dużo krzanu do niej, baby polukrzonej, kukielki pieconej, Zmartwychwstanio w dusy i Wiesny... po usy!

Lepper w rządzie? To nie bajka!
Wielkanocna to PISanka!!!
Bez wyroku nie masz szansy
By z kaczkami wejść w aliansy!!!
Rydzyk już się z prawem buja...
Wesołego Alleluja!!!
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
nicollubin Audiobooki 0 Odpowiedzi
P Aplikacje iOS Rozrywka 0 Odpowiedzi
N SMS 0 Odpowiedzi
Top