Wiktor Mrok - Czerwony parasol (2023) za darmo - 2023

czerwony-parasol-duze.pngPodkomisarz Iga „Gleba" Ziemna, po ostatniej sprawie odesłana ze stolicy na prowincję, odlicza dni do powrotu na poprzednie stanowisko. Służba w Stalowej Woli nie powoduje u niej szybszego bicia serca, rutynowe czynności, schlebianie lokalnym politykom i uległość urzędników wobec Kościoła zgniatają policyjnego ducha i przytępiają śledcze zmysły. Wybudzona z letargu za sprawą brutalnego morderstwa włóczęgi nazywanego Posejdonem, Gleba z zapałem rozpoczyna dochodzenie. Wszystko wskazuje na lokalne przepychanki w środowisku bezdomnych. Szybko okazuje się, że zamordowany włóczęga nie jest wcale tym, za kogo się podawał, a po mieście zaczyna krążyć opowieść o Wampirze odpowiedzialnym za okrutne zbrodnie na bezdomnych. Gdy nad Sanem dochodzi do kolejnego morderstwa, zaczynają się mnożyć teorie o grasującym w mieście seryjnym mordercy. Ile dla władzy warte jest życie bezdomnego? Czy lokalne układy polityczne i społeczne mogą wpłynąć na dochodzenie? Jakie są motywacje osób, które ukrywają niewygodną prawdę o grasującym w mieście Wampirze? Michał Śmielak w kolejnej części serii o Glebie – bezczelnej, choć piekielnie skutecznej policjantce, która stara się dostosować do nowego życia z dala od zgiełku dużego miasta, głośnych spraw i człowieka, o którym nie może zapomnieć.
Format: mp3
Długość:14 godzin 25 minut
Czyta:Sebastian Misiuk
Kategoria:Kryminały
wielkość paczki rar:989 MB
bit rate: 160 kbps
Data wydania: 29 czerwca 2023
Kompresja: rar


Kod:
https://wplik.com/k5m6zb07r947/Wiktor_Mrok_-_Czerwony_parasol_(2023)_[audiobook_PL].rar.html
https://wrzucaj.pl/280779e6df368a64/Wiktor_Mrok_-_Czerwony_parasol_(2023)_[audiobook_PL].rar
 
Wiktor Mrok - Czerwony parasol (2023)

OKLADKA
OKLADKA.jpg

OPIS AUDIOBOOK'A
Podkomisarz Iga „Gleba" Ziemna, po ostatniej sprawie odesłana ze stolicy na prowincję, odlicza dni do powrotu na poprzednie stanowisko. Służba w Stalowej Woli nie powoduje u niej szybszego bicia serca, rutynowe czynności, schlebianie lokalnym politykom i uległość urzędników wobec Kościoła zgniatają policyjnego ducha i przytępiają śledcze zmysły. Wybudzona z letargu za sprawą brutalnego morderstwa włóczęgi nazywanego Posejdonem, Gleba z zapałem rozpoczyna dochodzenie. Wszystko wskazuje na lokalne przepychanki w środowisku bezdomnych. Szybko okazuje się, że zamordowany włóczęga nie jest wcale tym, za kogo się podawał, a po mieście zaczyna krążyć opowieść o Wampirze odpowiedzialnym za okrutne zbrodnie na bezdomnych

INFORMACJE O AUDIOBOOK'U
Wiktor Mrok - Czerwony parasol

Kategoria: Kryminały
Czyta: Sebastian Misiuk
Długość: 14G 25M
Rok wydania: 2023
INFORMACJE O PLIKACH
Rodzaj kompresji: RAR
Waga: 990.0 MB
Format: MP3
Bitrate: 157 kbps
DOWNLOAD
Kod:
https://wplik.com/zu2nd9u9twx3/Wiktor_Mrok_-_Czerwony_parasol_(2023).rar.html
https://wrzucaj.pl/4e9507eb4706d1fb/Wiktor_Mrok_-_Czerwony_parasol_(2023).rar
https://katfile.com/284aqze5sdu6/Wiktor_Mrok_-_Czerwony_parasol_(2023).rar.html
PLIKI WYGASŁY? - NAPISZ NA PW
 
Wiktor Mrok - Czerwony parasol (2023)

OKLADKA
608732-352x500.jpg

OPIS AUDIOBOOK'A
Zimowa Moskwa. Siedemnastoletnia Tatiana, wracając z treningu gimnastyki, nie wie jeszcze, że jej życie za chwilę zmieni się nieodwracalnie. Kiedy w swoim domu, w zamożnej dzielnicy miasta, znajduje brutalnie zamordowanych rodziców i siostrę, nie pozwala sobie na rozpacz. Działa instynktownie, wiedziona twardym sportowym charakterem. Zabezpieczona przez ojca, odkrywa w domowej skrytce tajemnicze ampułki i pendrive'a. Los nie dał jej wyboru − musi dorosnąć, musi podejmować decyzje, od których zależy jej życie i dużo, dużo więcej. Czy wykaże się bezwzględnością? Czy będzie potrafiła zabić z zimną krwią? Liczy się wykonanie zadania.

"Czerwony Parasol" to oparta na faktach historia, wyciągnięta z tajnych akt służb specjalnych. Od początku do końca trzyma czytelnika w niesłabnącym napięciu, zaskakując nagłymi zwrotami akcji. Wyraźne wątki polityczno-historyczne stanowią mocne tło szpiegowskiej, kryminalnej akcji, która toczy się w różnych krajach i na różnych kontynentach. Książka odsłania tajne metody działania służb specjalnych, zachowując jednocześnie lekkość przekazu i barwny, często dowcipny styl. Powierzając młodej dziewczynie rolę głównej postaci, autor w odważny sposób przełamuje stereotyp bohatera powieści sensacyjnej, dbając przy tym o zachowanie konwencji gatunku.

INFORMACJE O AUDIOBOOK'U
Wiktor Mrok - Czerwony parasol

Kategoria: Kryminał
Czyta: Sebastian Misiuk
Długość: 14 godzin 25 minut
Rok wydania: 2023
INFORMACJE O PLIKACH
Rodzaj kompresji: RAR
Waga: 990.0 MB
Format: MP3
Bitrate: 160 kbps
DOWNLOAD
Kod:
https://wplik.com/jks39zsv0brb/[BOOKFLIX.PRO]_Wiktor_Mrok_-_Czerwony_parasol_(2023)_[audiobook_PL].rar.html
https://wrzucaj.pl/29410fcb195bc172/[BOOKFLIX.PRO]_Wiktor_Mrok_-_Czerwony_parasol_(2023)_[audiobook_PL].rar
https://katfile.com/yd4u2yrvwg4r/[BOOKFLIX.PRO]_Wiktor_Mrok_-_Czerwony_parasol_(2023)_[audiobook_PL].rar.html
PLIKI WYGASŁY? - NAPISZ NA PW
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top