Wybrany Numer w SIECI Heyah został przedłużony

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Obowiązująca od wczoraj oferta specjalna “Bezpłatnie w Heyah” to darmowe rozmowy bez limitu minut z wszystkimi w Heyah – przez 30 dni po jednorazowym doładowaniu za minimum 30 PLN!Bezpłatnie w Heyah – przez miesiąc za darmo do wszystkich w sieci

Oferta jest dostępna dla wszystkich użytkowników taryfy Nowa Heyah w Heyah na Kartę posiadających aktywną taryfę Nowa Heyah i konto ważne na połączenia wychodzące. Żeby skorzystać z opcji prowadzenia darmowych rozmów w ramach swojej sieci, muszą oni aktywować promocję, a następnie doładować swoje konto kwotą minimum 30 zł.

Aktywować Bezpłatnie w Heyah można:

*️️ wysyłając ekspresowy kod *️️100*️️22#️️;
*️️ wysyłając ekspresowy kod *️️100#️️ i wybierając właściwą z opcji w menu;
*️️ poprzez internetowy serwis Samoobsługa dostępny na www.heyah.pl
*️️ automatycznie, przez IVR, łącząc się z numerem *️️2222 z Heyah.

Przystąpienie do promocji potwierdzone zostanie wysłanym przez sieć SMS-em – najpóźniej w ciągu 72 godzin. Po jego otrzymaniu należy już tylko doładować swoje konto kwotą 30 zł lub wyższą, na jeden z wybranych sposobów:

*️️ w serwisie internetowym – www.doladuj.heyah.pl
*️️ elektronicznie z konta bankowego
*️️ za pomocą kuponu-zdrapki

Aktualny status oferty można sprawdzić ekspresowym kodem *️️100*️️22#️️. Maksymalny okres, w którym można wykonywać bezpłatne połączenia w Heyah, to 30 dni – po tym czasie należy ponownie przystąpić do promocji w opisany powyżej sposób.

Szczegóły oferty na stronie Heyah.pl.Wybrany Numer w Nowej Heyah

Biorąc pod uwagę istnienie promocji “Bezpłatnie w Heyah”, nieszczególnie widzę sens korzystania jeszcze z Wybranego Numeru w Nowej Heyah. Ta promocja polega bowiem na tym, że nieograniczone, darmowe rozmowy mamy tylko z jednym, wcześniej zdefiniowanym, użytkownikiem sieci – również po doładowaniu swojego konta. Niewielki sens, skoro na bardzo podobnych zasadach można rozmawiać bez opłat ze wszystkimi.

Jeśli jednak ktoś ma ochotę aktywować Wybrany Numer, to powinien najpierw przystąpić do promocji wprowadzając numer telefonu Heyah:

*️️ wysłanie Ekspresowego kodu *️️100#️️ i wybranie właściwej z opcji w Menu;
*️️ ekspresowym kodem *️️100*️️20*️️wybrany-9-ciocyfrowy-numer-w-Heyah#️️;
*️️ poprzez internetowy serwis Samoobsługa dostępny na www.heyah.pl
*️️ automatycznie, przez IVR, łącząc się z numerem *️️2222 z Heyah;
*️️ kontaktując się z Biurem Obsługi Użytkownika Heyah nr (+48) 888002222 lub z telefonu Heyah *️️2222.

Po wprowadzeniu numeru oraz otrzymaniu SMS-a z potwierdzeniem aktywacji – należy uzupełnić swoje konto. Za każdą złotówkę doładowania dostajemy jeden dzień darmowych rozmów z wybraną osobą – np. doładowanie za 30 złotych to 30 dni darmowych rozmów z Wybranym Numerem w Heyah, a 25 zł to 25 dni.

Niestety jednak, maksymalny czas, kiedy dzwonimy bez opłat, to i tak 30 dni – nie ma więc za bardzo sensu doładowywać wyższą kwotą. Pierwsza zmiana Wybranego Numeru jest za darmo, kolejne kosztują 5 złotych brutto.

Szczegóły oferty na stronie Heyah.pl
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top