Witam. Znam ten problem. Ja i moja dziewczyna mamy karty w orange. Pisząc dużo wieczorami od czasu do czasu dostaje dwa identyczne smsy, lecz ona wysyła tylko jednego. Prawdopodobnie jest to wina operatora lub serwery są lekko przeciążone. Innego pomysłu czym to może być spowodowane niestety nie mam. Może znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie to wytłumaczyć, bo ja się zbytnio na takich rzeczach nie znam. Warto by też pójść do operatora wypytać czemu tak się dzieje. Jakieś informacje na ten temat powinni udzielić.