Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Mam taki problem. Pisze esy do dziewczyny po czym okazuje sie ze wysylam jej po dwa takie same esy albo czesc calej rozmowy czyli gdzies 4esy. Mozna cos z tym zrobic?
 
Proponowałbym Soft Reset lub Hard Reset, ale w tym przypadku możesz utracić osobiste dane.
Ewentualnie zmiana ROM'u.
 
juz probowalem i nie pomoglo
 
Sprawdzałeś ustawienia wiadomości -> może masz włączoną pewną funkcję, która powoduje wysyłanie dwóch takich samych wiadomości?
 
Witam. Znam ten problem. Ja i moja dziewczyna mamy karty w orange. Pisząc dużo wieczorami od czasu do czasu dostaje dwa identyczne smsy, lecz ona wysyła tylko jednego. Prawdopodobnie jest to wina operatora lub serwery są lekko przeciążone. Innego pomysłu czym to może być spowodowane niestety nie mam. Może znajdzie się ktoś, kto będzie w stanie to wytłumaczyć, bo ja się zbytnio na takich rzeczach nie znam. Warto by też pójść do operatora wypytać czemu tak się dzieje. Jakieś informacje na ten temat powinni udzielić.
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top