Xperia i1 - odpowiedź Sony na Nokię Lumia 1020

Sony Honami znany także jako Xperia i1 to nowy smartfon Sony, który wg nieoficjalnych doniesień ma być nową bronią Sony przeciwko Nokii i nowej Lumii 1020.

Wiemy już, że Honami będzie dysponował niezłą konfiguracją w skład której wejdzie 4-rdzeniowy Snapdragon 800 z zegarem 2,2 GHz, 2 GB RAM i bateria o pojemności 3000 mAh. Pojawiły się także pierwsze zdjęcia, które zdradzały jak może wyglądać nowy smartfon Sony.

Dziś mamy ich potwierdzenie, z którego wynika że w przeciwieństwie do Lumii 1020 (nie wspominając już o Galaxy S4 Zoom) nowy Sony będzie miał całkiem nieinwazyjny obiektyw. Matryca Exmor RS o rozdzielczości 20,7 MP będzie schowana w obudowie i w żaden sposób nie wyróżni na tle aparatów w innych urządzeniach. Niestety nie wiemy czy to oznacza, że Xperia i1 będzie wyjątkowo słaba w porównaniu do wspomnianych konkurentów, czy też Sony nadzwyczaj dobrze poradziło sobie z ergonomią.

http://www.chip.pl/ext_scr/blobimgs/2Ø13/07/full/7sFeawWjKmiP1I1ZkV0a.jpeghttp://www.chip.pl/ext_scr/blobimgs/2Ø13/07/full/S4GeqUuLkmE6x37Lt2DD.jpeg
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Ostatnie posty
Top