Pierwszy na świecie pełnometrażowy film nagrany iPhonem 4, prosto z Polski!


Początkowo amatorski projekt z czasem przerodził się w profesjonalną produkcję, do której wciąż przyłączają się filmowi zawodowcy. Wszyscy Partnerzy i ponad 100 współpracowników włączyło się w projekt zrzekając się wynagrodzenia. Teraz, aby zrealizować film do końca, tak by widzowie mogli zobaczyć go w finalnej wersji w kinach, twórcy będą potrzebowali wsparcia mediów, sponsorów i internautów.

„Mój Mały Manhattan” – To historia Kacpra, 25 letniego homoseksualisty, który przekonuje się jak wielka miłość, poprzez ból i zdradę, może doprowadzić do bycia szczęśliwym. Film pokazuje jak jedno zdarzenie w życiu człowieka wpływa na jego dalsze losy i wybory. W główne filmowe postaci wcielają się: młody aktor Jakub Mróz jako Kacper oraz Sebastian Grek w roli Macieja, który widzom znany jest między innymi z takich seriali jak „M jak Miłość”, „Klan” czy „Samo Życie”. W trailerze zobaczymy też Jadwigę Gryn (m.in. „M jak Miłość”, „Plebania”) i Tomasza Czaplarskiego. Gościem specjalnym projektu jest Beata Tyszkiewicz.

, która wspiera projekt i pojawia się w nim jako gość specjalny mówi – „Propozycje nawet bardzo młodych ludzi, którzy chcą zrealizować swój plan, są wyjątkowo interesujące. Zawsze mogę poświęcić swój czas i czegoś się od nich nauczyć a może przydam się ze swoim doświadczeniem”. Panią Beatę można zobaczyć już w zapowiedzi filmu. Aktorka tak opowiada o pierwszych godzinach pracy przy produkcji – „Wszystko przebiegło sprawnie i w luksusowych warunkach.

Łukasz Jacek Jakóbiak, śmiało realizując swoje marzenia w trailerze umieścił odważny komunikat specjalny do … Lady Gagi aby i ta gościnnie wystąpiła w jego filmie.

http://www.mojmalymanhattan.com/

Źródło : GIZMODO.PL , Oficjalna Strona Projektu Mój Mały Manhattan

Wczejszy wpis Vectra startuje jako MVNO
Następny wpis Nokia N8 dostępna w Polsce

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *