Pracownie internetowe z Orange


orange

Orange Polska przedstawiło właśnie akcję “Pracownie Orange“. Będzie miała ona na celu ożywienie małych miejscowości przez bezpłatne pracownie internetowe.

 

Orange do czerwca będzie szukać 50 najciekawszych projektów. Warunkiem zgłoszenia będzie zebranie co najmniej 5 osobowego zespołu. Będzie on musiał nawiązać współpracę z instytucją posiadającą osobowość prawną.

Pracownie zostaną wyposażone w komputery z bezpłatnym dostępem do internetu, konsolę do gier i telewizor LCD. Orange również umebluję i wyremontuję pracownię. Więcej o akcji możemy przeczytać na oficjalnej stronie www.PracownieOrange.pl

 

Na blogu Orange – TP możemy przeczytać:

Jeśli mieszkacie w małej miejscowości i chcecie ożywić swoje otoczenie pomożemy Wam założyć bezpłatną pracownię internetową. W Pracowniach Orange będzie można realizować swoje pasje, uczyć się czy pomagać innym. Będą to miejsca otwarte i dostępne dla wszystkich.

Pracownie Orange możecie stworzyć sami. Warunek to zebranie co najmniej 5 osobowego zespołu. Ten, wspólnie z lokalną instytucją posiadającą osobowość prawną, zaproponuje lokalizację pracowni, przedstawi uzasadnienie jej utworzenia oraz plan działania. Drugim warunkiem jest przedstawienie pomysłu na ożywienie przestrzeni publicznej wokół pracowni. Do końca czerwca zrealizujemy 50 najciekawszych projektów. Aplikację zgłoszeniową, regulamin oraz szczegółowe informacje znajdziecie tutaj: www.pracownieorange.pl

Co dajemy? Każda Pracownia Orange będzie wyposażona w komputery z bezpłatnym dostępem do internetu, konsolę do gier oraz telewizor LCD umożliwiający m.in. wyświetlanie prezentacji i materiałów szkoleniowych. Orange zadba też o wsparcie techniczne i zabezpieczenia antywirusowe. Chcecie więcej? Dodatkowo, każda pracownia zostanie wyremontowania i komfortowo umeblowana. Będzie to miejsce, które naprawdę ożywi Waszą okolicę.

Pracownie Orange

 

Wczejszy wpis Xperia S zwycięzca nagrody Hot Stuff na targach CES 2012.
Następny wpis Orange - Przeniesienie numeru prepaid.

1 Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *