Ulga na internet? Orange poradzi sobie bez niej…


Jak już zapewne zdążyliście przeczytać w jednym z serwisów informacyjnych, rząd, w ramach szukania pieniędzy w naszych portfelach, likwiduje ważną ulgę na Internet. 

Czy coś to zmieni w korzystaniu z mobilnego dostępu do wielkiej globalnej sieci? Zdaniem rzecznika profesjonalnego prasowego Orange – to praktycznie nic.

Czy coś to zmieni w korzystaniu z mobilnego dostępu do wielkiej globalnej sieci? Zdaniem rzecznika profesjonalnego prasowego Orange – to praktycznie nic.

Już w 2013 roku mają wejść w życie nowe dość irytujące przepisy likwidujące ulgi na internet. Nowe przepisy już teraz wywołały ogromną burzę medialną. Nic dziwnego, jest to przecież w końcu tylko kolejny denny pomysł, jak załatać kawałek dziury budżetowej bez zajęcia się rozsądnym gospodarowaniem pieniędzmi, czyli sięgając po prostu do kieszeni porządnych obywateli Polski.

Już teraz wiadomo że rząd z tytułu likwidacji ulgi internetowej mają wynieść około 1,5 mld zł, co jest już niebagatelną kwotą.

Największy w Polsce operator Orange oznajmia iż zmiana przepisów nie ma większego znaczenia…

Owszem Orange oznajmia że , przyjemnie jest co roku odliczać te 760 zł i zmniejszać w ten sposób wysokość płaconego podatku, ale bądźmy szczerzy prze to nie będzie nic wpływać na nasze korzystanie z mobilnego dostępu do Internetu w sieci Orange.

Jasne jest też że internet mobilny jest już obecnie na tyle tani, że z ulgą czy bez korzysta z niego duża część użytkowników telefonów komórkowych. I chociaż na pewno przyjemnie było nie oddawać rządowi tych skromnych 760 zł, to jednak raczej nikt nie odetnie sobie w dzisiejszych czasach Internetu, czy to mobilnego, czy po kablu, tylko dlatego, że ulga zostanie zlikwidowana prawda?

Czekamy na wasze komentarze.

Wczejszy wpis Xperia Play - Kolejne mistrzostwo firmy Sony
Następny wpis Orange wzmacnia sieć Play

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *