Wygrał dupstep!


Znamy już nowy dzwonek Nokii za który można było zgarnąć aż $10 000. Zwyciązcą został włoski DJ Valerio Alessandro, który zaprojektował 23 sekundowy utwór bazując na klasycznym dzwonku Nokii. Dzwonek okazał się być lepszy od pozostałych 6 200 wersji  dźwięku Nokia Tune. Na portalu Facebook zyskał 1 000 wyrażających poparcie “lubię to”.

Nowy dzwonek zostanie wrzucony do ok. 100 milionów telefonów i będzie występował na wszystkich urządzeniach produkowanych pod znakiem Nokii, włączając w to również urządzenie Sea Ray.

Tapio Hakanen, Nokia Sound Design manager, uzasadnił swój wybór słowami: „ Zwycięzca reprezentuje połączenie nowoczesnego i energetycznego brzmienia dubstepu oraz dobrze znanej melodii Nokia Tune. 23 sekundowa melodia składa się z wyraźnego wstępu, rozwinięcia oraz z zakończenia, a każda część perfekcyjnie komponuje się z pozostałymi.”

 

Dupstep - dzwonek Nokia

 

Poniżej porównanie standardowego, klasycznego dzwonka z odświeżoną wersją:

Dla zainteresowanych podaje link do oficjalnego odnośnika, z którego można pobrać nowy dzwonek: 2011 Nokia Tune.mp3. Mamy nadzieję, że za kilka lat dupstepowy dzwonek stanie się klasykiem i będzie równie dobrze kojarzony z Nokią jak jego poprzednik.

Wczejszy wpis Motorola ATRIX w końcu w Polsce. Czy aby nie za późno?
Następny wpis Wielka obniżka w Salonach Orange !

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *