HTC Touch Cruise


HTC przedstawia swoje kolejne dziecko o nazwie Touch Cruise .Jest to najnowszy telefon tej firmy z systemem operacyjnym Windows Mobile v.6.1.Telefon wyposażono w dotykową klawiaturę i moduł GPS .Obsługuje protokół 3.5G i dodano mu takie gadżety jak Bluetooth i Wi-Fi. Wracając do modułu GPS obsługuje on mapy firmy TomTom i potrafi zlokalizować zrobione przez nas zdjęcie na mapie.Jak na aparat 3Mpx zdjęcia wyglądają całkiem nieźle,szczególnie na 2.8 calowym ekranie.Nawigacja jest bardzo uproszczona ,możemy poruszać się po całym telefonie jedną ręką co na pewno nie będzie nam przeszkadzać w zwykłych czynnościach.
Telefon posiada także czytnik kart MicroSD i wbudowaną 128MB.Zamieszczono w nim także 128MB pamięci RAM co na pewno przyczyni się do prędkości działania aplikacji.Za dobre odtwarzanie muzyki dba Windows Media Player.
Podsumowując telefon ma większość potrzebnych gadżetów jak i te biurowe dla biznesmenów i powinien przypaść do gustu wielu użytkownikom choćby ze względu na jego wygląd.
Aby HTC dalej podążał tą drogą i umilał nam życie swoimi produktami.

Źródło:TVN Turbo

Wczejszy wpis Koniec WPmobi!
Następny wpis Dzieci i telefony ?!

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *