Nowe telefony dla posłów


„Mobilny Poseł” to nowa inicjatywa naszego parlamentu. Dzięki niej nasi politycy otrzymają nowoczesne telefony komórkowe z dostępem do sieci i innymi udogodnieniami biurowymi.

Oczywiście wszystko za pieniądze podatników.

„Mobilny Poseł”, bowiem tak nosi robocza nazwa projektu, ma zapewnić miłościwie nam panującym kontakt z siecią również poza swoim biurem. Palmofony, które otrzymają posłowie, muszą mieć dostęp do Sieci, poczty i dokumentów służbowych.

Ośrodek Informatyki Kancelarii Sejmu planuje już w przyszłym roku wyposażyć wszystkich parlamentarzystów w nowoczesne telefony komórkowe z funkcjami mobilnego biura i dostępem do internetu. Na chwilę obecną posłowie mogą korzystać wyłącznie ze służbowych komputerów stacjonarnych, które mają dostęp do sejmowych serwerów.

Czy to wszystko jest naprawdę potrzebne ?  Czy pieniądze nie lepiej można spożytkować na nadchodzące Euro 2012 , lub inne cele dla ludzi ?  A może politykom chodzi aby pokazać się jakoś w świecie , chociaż za taką płacę powinno ich było stać na całkiem „dobre” urządzenia mobilne.

Źródło : Onet.PL

Wczejszy wpis iPhone i jego nowe serce ?
Następny wpis Wadliwe ładowarki Nokii