Laptop pod gierki (tani)

Siema poszukuje laptopa na ktorym mozna bedzie pograc w gry typu fifa 11,nfs hot pursuit 2꤀10 itp. (do 2200zl) czy ten bedzie sie nadawal?



Toshiba Satellite L650D-153 W7HP + kamera + programy - Laptop - CENA w RTV EURO AGD
 
Poszukaj w tańszych sklepach internetowych,możesz tam kupić lepszy model w niższej cenie,nie ma sensu kupować w takich sieciówkach. Ina sprawa,ze Toshiba z 2 tyś zł ze zintegrowana grafika to nie najlepszy wybór. Tutaj nie podoba mi się procesor i ta grafika. Co innego gdyby była dedykowana. Może któryś z Asusów lub Acerów?.
 
Słuchaj polece Ci to co sam mam, MSI GE600 kupiłem go za 3k teraz ostatnio staniał troche i powinien być za 2500 około. Ma mocną grafę Radeon 5730 z 1 GB VRAM i 4GB ram, 500GB dysk monitor 16", grafika przełączana (masz guziki czy chcesz mieć dłuższą prace na baterii i wtedy masz włączone karte intel gma, albo moc w grach i wtedy masz Radeona) procek core i5 2,4 ale sam sie podkręca do 2,6 jak grasz. W MSI płacisz bardziej za sprzęt, a nie za markę. Kumpel ma HP Pavilion to to gówno sie grzeje i bateria wymiękła szybko, w msi nie potrzebujesz jakiejś tam śmiesznej podstawki chłodzącej, bo układ chłodzenia radzi se świetnie. Co do minusów to hmm... jest kilka - nagrywarka dvd buczy jak się wsadzi niewyważoną płytę (75% płyt takich jest) Kolejny mały minus kąty widzenia i kolory lekko odstają od stacjonarnych monitorów, ale mi nie przeszkadza. 3 minus, to że obudowa jest błyszcząca i sie palcuje niestety, no i 4 minus to taki jak większość producentów popełnia, to błyszcząca matryca, w słońcu w większości widzisz siebie. Ale ogólnie lapek ma moc i go polecam. Hej!
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Top