Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Potrzebuje opinie o tym telefonie
 
Jak na moje ciekawy bardzo telefonik :)
HSDPA, WiFi. GPS, 200MB pamięci wewnętrznej;
słuchawki mini jack;
karty micro SD;
tak naprawdę wszystko to co najważniejsze ma, wizualnie też bardzo ciekawy..
Więc jeśli chcesz go nabyć na pewno nie pożałujesz ;)
 
właśnie wczoraj wyczytałem ze brakuje mu quwety co mnie najbardziej zraża do niego
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
Orientuje się może ktoś jakie parametry ma ten fonik ? [procek/ram]
I jaki ma system operacyjny ?
Nie moge tego nigdzie znalezc <sad> i może jak wypada w stosunku do 5530 ?
 
Ostatnio edytowany:
Mialem ten telefon i radze ci nie kupuj go zepsuł sie po 2 tygodniach od zakupu w play-u.
 
Jak się nie szanuje to się telefon psuje ja go mam już z miesiąc i jest to super telefon niczego mu nie brakuje . Monte nie ma systemu operacyjnego ma jave . Pozdrawiam.
 
bardzo fajny telefon dotyk działa wyśmienicie bardzo go polecam
 
Telefonik super, gorąco polecam, Wi-fi działa super śmigam po necie aż miło (ps. na Operze mini) ogólnie warty uwagi jak kupiłem nówkę sztukę za 400zł. Wydaje mi się że zakup dobry. Polecam:good:
 
Jeśli chodzi o parametry masz TU link ... Wszystkie parametry telefonu.
 
Telefon zabójczy wszystkie najważniejsze funkcje i mnóstwo dodatkowych dotyk wspaniały głośny słuchawki przepiękne brzmienie. No i oczywiście wi - fi :) bez zarzutów
 
mam go od paru dni jestem bardzo zadowolony dziala bez zarzutow reaguje na dotyk bez zadnych zastrzezen blyskawicznie :) robi bardzo dobre zdjecia
 
też mam ten telefon i muszę przyznać że jak na razie sprawdza się świetnie ;))
brakuje jedynie qwerty ale poza tym wszystko jest ok
 
telefonik elegnacki, wyglad bardzo ladny, ekranik dotykowy moze byc obslugiwany przez "duze palce" ;p, glosno gra wiele przydatnych opcji polecacm jak najbardziej!!
 
Ja również ostatnio zakupiłem ten telefonik bardzo fajny pod każdym względem tylko qwerty brak i to jego jedyny minus. Karta pamięci 16gb śmiga;)
 
tu jest jawa , warto go kupić jeżeli się oczekuje dużej multimedialności ?
 
tu jest jawa , warto go kupić jeżeli się oczekuje dużej multimedialności ?
Zdecydowanie NIE. Radzę wybrać coś z systemem.
 
Biorąc pod uwagę ceny z Allegro za ten nowy telefon, to lepiej dołożyć te 150-200zł i mieć już "skromnego" androida czy win mobile. Napewno to się opłaci, większa konfiguralność i przede wszystkim możliwości. Polecam Ci samsuga I5700 Galaxy Spica/Lite
 
telefonik jest super warto go miec tylko mala wada slabe zdjecia robi
 
Co do ct65. Monte jest bardzo mocna srednia polka. Jeżeli ktoś ma do wydania okolo 350-400 PLN jest to najlepsza opcja. Dla niektorych wydatek 400 PLN to jest duzo, a co dopiero - jak Ty mowisz - okolo 600. Jednak to zalezy wszystko od tego, kto czego potrzebuje (mam tu na mysli system lub jego brak).

Do dawid1972. Moim zdaniem telefon nie sluzy do robienia zdjec - aparat traktuje jako drobne udogodnienie. Jezeli ktos chce pstrykac fotki to sobie kupi cyfrowke/lustrzanke, a nie monte; w dzień przy odpowiednim świetle zdjęcia wychodza bardzo dobrze, praktycznie brak jakichkolwiek szumow. W nocy - wiadomo - brak lampy swoje robi.

Ja mam troche za zle samsungowi to, w jaki sposob wykonali sluchawki - w moim przypadku - sa one poprostu za duzo i nie tlumia halasu tak dobrze jak dajmy na to HPM-70 (dolaczane do SE), jednak da sie przezyc.

GPS. Po nowej aktualizacji, jest w stanie wykryc w pokoju (!) okolo 10 satelit!
 
mam pytanie. czy jest jakas sensowna aplikacja z dobra nawigacja do monte? bo nie zamierzam placic orange... z gory dzieki
 
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top