http://i.komorkomaniak.pl/2꤀09/06/sony-ericsson-aino.jpg
Rozrywka Twoich marzeń w pięknym telefonie Aino™. Odzwierciedlający Twój styl telefon Aino™ możesz wypełnić ulubioną muzyką, zdjęciami, filmami i podcastami. Potem możesz wziąć swoją przenośną rozrywkę w dowolne miejsce i cieszyć się nią na oszałamiającym 3-calowym ekranie dotykowym.


Dane techniczne telefonu


OGÓLNE System GSM850, GSM 900, GSM1800, GSM1900, WCDMA Wysokość (mm) 104 Szerokość (mm) 50 Grubość (mm) 15.5 Waga (g) 134 Akumulator litowo-jonowy (LiIon) Akumulator (mAh)
Czas czuwania wg producenta (h) 380 Czas rozmów wg producenta (min) 780 Wyświetlacz 16 mln kolorów Wyświetlacz (param.) 240 x 432, 3 cale, pojemnościowy panel dotykowy Wyświetlacz dodatkowy Nie Wyświetlacz dodatkowy (param.)
Alarm wibracyjny Tak Dostępna pamięć (MB) 55 Złącze kart pamięci microSD Karta pamięci w zestawie (MB) do 16 GB, 8 GB w zestawie Wymienne obudowy Nie
DANE IrDA Nie Bluetooth Tak CSD Tak HSCSD Tak GPRS Class 10 EDGE Class 10 WiFI 802.11a/b/g WAP xHTML i-mode Nie Aparat fotograficzny Tak Aparat fotograficzny (param.) 8 Mpix, autofokus, flash, wideo PDA Nie PDA (param.)

WIADOMOŚCI Słownik SMS T9 Długie wiadomości Tak SmartMessaging Tak EMS Nie MMS Tak Klient e-mail Tak
OPROGRAMOWANIE Java 2.0 Kontakty w telefonie 1000 po 20 pól Profile Tak Kalendarz Tak Lista zadań Tak Notatnik Tak Zegarek Tak Budzik Tak Stoper Tak Minutnik Tak Polifonia Tak Polifonia (param.) MP3, AAC
FUNKCJE GŁOSOWE Wybieranie głosowe brak danych Dyktafon Tak System głośnomówiący Tak Radio Tak Odtwarzacz mp3 Tak Wideokonferencja Tak
DODATKOWE INFORMACJE Opis WCDMA 850, 900 i 2100 MHz
HSDPA do 3,6 Mb/s
radio FM z RDS-em
akcelerometr
GPS z funkcją AGPS
zdalna kontrola nad multimediami w Playstation 3
 
co o funkcji psp to marna sprawa, zero uzytecznoscii,,,
 
Jakiej PSP? przecież to ma połączenie między PS3 a telefonem ;)
 
Minusem jest to, że dotyku używa się tylko przy niektórych opcjach a dotyk jest nawet całkiem przyjemny. Tylko szkoda, że nie mozna go używać do wszystkiego.
 
Minusem jest to, że dotyku używa się tylko przy niektórych opcjach a dotyk jest nawet całkiem przyjemny. Tylko szkoda, że nie mozna go używać do wszystkiego.
Wtedy był by to telefon dotykowy. Ale tak na marginesie jest to bardzo dobry telefon z bardzo dobrymi funkcjami jak i wyglądem(sprawa gustu ale dla mnie jest on wyjeb*ny w kosmos xD)
co do funkcji na plus:
-3 cale ekran
-częściowo dotykowy
-16 mln kolorów
-wi-fi b/g szkoda że nie ma n ale też jest ekstra
-no i aparat z autofacusem 8mpx
Minusów narazie nie znam bo nie miałem kontaktu bliszego z tym telefonem
 
chciałem kupić ten telefon ale od użytkowników dowiedziałem się że producent zaniedbuje ten model, zamiast wprowadzać do aktualizacji coraz więcej poprawek on usuwa szwankujące programy i funkcje co jest wręcz komiczne... Aino ze starym softem ma więcej opcji i programów niż po aktualizacji do najnowszego FW

co nie zmienia faktu że i tak go kiedyś kupię :) jak ceny będą w okolicach 450zł za cały zestaw
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top