Operator W Rodzinie ruszy w lipcu [Katolicki operator komórkowy] Na antenie Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk ujawnił kilka szczegółów nowej oferty komórkowej, którą fundacja z Lux Veritatis wprowadzi razem z CenterNetem pod marką W Rodzinie. undacja Lux Veritatis podpisała umowę z polską firmą w 100% - CenterNet. (…) Dzięki porozumieniu wejdzie na rynek kolejny operator telefonii komórkowej o bardzo przyjaznej nazwie - W Rodzinie - mówi ojciec Jan Król.
Dlaczego akurat ta sieć - W Rodzinie? Po pierwsze, jesteśmy rodziną. Łączy nas wiara, łączy nas język, łączy nas kultura, a tu jeszcze łączy nas Radio Maryja. (…) Rodzina jest niszczona, dlatego ta nazwa. Przypominamy o rodzinie nawet w nazwie - powiedział ojciec Tadeusz Rydzyk.
Jak zapewnia o. Król, połączenia w ramach sieci mają być najtańsze z możliwych, a docelowo darmowe. Połączenia na antenę Radia Maryja i TV Trwam mają być darmowe od początku projektu.
Starter ma kosztować 20 zł, mieć już 20 zł do wykorzystania i pozwalać przez rok odbierać połączenia.
Ruszymy na lipcową pielgrzymkę (Rodzin Radia Maryja - przyp. red.). Na razie prowadzone są testy - powiedział o. Król.
CenterNet buduje własną sieć GSM1800. Zasięg będzie uzupełniała sieć PTC, z którą CenterNet ma podpisaną umowę na roaming krajowy.
:rofl:
Tak że jeśli na forum mamy jakąś moher gigl ^^ to niech szykuje kasę na starter i iPhona z moherową obudową...