Motorola wprowadza program pozwalający testować aplikacje firmy


moto beta experiences 1
moto beta experiences 1

Na chwilę obecną w dalszym ciągu jest to jedynie wersja beta, jednakże jak najbardziej warto się nią zainteresować. Dzięki najnowszej platformie “Beta Experiences”, której powstanie ogłosili włodarze Motoroli podczas targów w Sao Paolo (Brazylia), możliwe będzie testowanie nowych funkcjonalności między innymi aplikacji Moto jeszcze przed ich publiczną implementacją w telefonie. Daje to beta testerom oraz miłośnikom produktów Motoroli szansę lepszego zaznajomienia się z innowacjami wprowadzanymi przez firmę oraz zgłaszanie ewentualnych uwag, które wpłynąć mogą pozytywnie na ich stabilność, niezawodność i wydajność.

Jak przyznał szef Motoroli, w większości przypadków ich produkty kojarzone są z najwyższej klasy podzespołami, nie natomiast intrygującym i ponadczasowym oprogramowaniem jak np. Moto Voice, czy Display. Ma się to obecnie zmienić właśnie dzięki wprowadzonej platformie. Przedsiębiorstwo planuje wypowiedzieć cyfrową wojnę takim gigantom jak HTC czy Samsung, wprowadzając na rynek smartfony, które nie tylko będą imponowały „wnętrznościami” ale i podbiją serca użytkowników zastosowanymi w nich rozwiązaniami czysto programowymi.

Czy rozwiązanie to sprawdzi się i czy zostanie zaakceptowane przez branżę mobilną? Czas pokaże, jednak jak na chwilę obecną zostało ono przyjęte z umiarkowanym, ale jednak optymizmem.

 

źródło: androidcentral.com, androidauthority.com

Wczejszy wpis Oferta specjalna dla użytkowników Amazon Prime na Androida!
To jest najnowszy wpis

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *