Xiaomi zyskuje na popularności nad Wisłą


xiaomi

Jeżeli w minione święta Bożego Narodzenia zaangażowaliście się w zakupowy szał i poszukiwaliście gadżetów elektronicznych dla znajomych czy rodziny, zapewne zauważyliście, że rekordy popularności w tym czasie biły telefony chińskiej firmy Xiaomi. Za około 700 do 900 złotych można było nabyć telefon, który swoimi podzespołami znacznie przewyższał konkurencję (nawet tak zaawansowaną jak iPhone), dodatkowo oferując wysokiej klasy wyświetlacz oraz kompatybilność z aplikacjami mobilnymi pobranymi z Google Store. Okazuje się, że produkty nadmienionej firmy charakteryzujące się ponadprzeciętnym stosunkiem jakości do ceny stale zyskują na popularności. Świadczyć może o tym chociażby chęć otwarcia drugiego już salonu Xiaomi w Polsce na przestrzeni kolejnych miesięcy.

Z opublikowanych przez firmę danych wynika, że nowa placówka chińskiego producenta podbijającego swoimi produktami kraj nad Wisłą powstanie na przestrzeni maja i czerwca, a mieścić się będzie ona w Warszawie. Zlokalizowana ma być ona na parterze znanego i lubianego centrum handlowego Arkadia i zajmować ma powierzchnię przekraczającą sto metrów kwadratowych. Przedsiębiorstwo nie wyklucza dalszej ekspansji na rynku wschodnim, a więc przy utrzymującej się popularności produktów Xiaomi możliwym jest, że już niedługo naszym oczom okaże się informacja o planach budowy kolejnego oddziału w Krakowie, Łodzi, czy Gdańsku.
Na chwilę obecną, w warszawskim punkcie zainteresowanymi klientom ma być oferowana szeroka gama telefonów komórkowych spod znaku Mi oraz Redmi, jak również akcesoria do smartfonów produkowanych przez Xiaomi. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na dalszy rozwój wypadków!

Wczejszy wpis Wielkimi krokami zbliża się premiera Xiaomi Mi A2
Następny wpis Telefony z serii Galaxy S6 nie będą dłużej wspierane przez producenta

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *