W Xiaomi Mi 7 znajdzie się czytnik linii papilarnych


Xiaomi Mi 7
Xiaomi Mi 7

Nie milkną echa po ogłoszeniu przez chińską firmę zdobywającą szturmem polski rynek informacji o premierze ich najnowszego dziecka – telefonu Xiaomi Mi 7. Dowiedzieliśmy się już, że urządzenie wyposażone będzie w wysokiej jakości aparat przedni i tylny, od 6 do 8 gigabajtów pamięci RAM oraz wydajny procesor marki Qualcomm. To jednak nie koniec ekscytujących nowości.

W najnowszej publikacji, która pojawiła się na stronie producenta wyczytać można, że urządzenie to będzie także posiadało czytnik linii papilarnych umieszczony pod wyświetlaczem. Jest to rozwiązanie ze wszech miar innowacyjne i przyjęte zostało przez potencjalnych użytkowników optymistycznie, jednakże nie aż tak jak fakt, że telefon będzie prawdopodobnie miał niezbyt estetyczne wcięcie w górnej części wyświetlacza. Mimo, że ta druga kwestia nie jest jeszcze pewnikiem, to zdają się ją potwierdzać publikowane ostatnimi czasy grafiki promocyjne. A jaka będzie rzeczywistość? No cóż – poczekamy, zobaczymy!

Qualcomm Snapdragon 845, w połączeniu z 6 GB lub 8 GB pamięci RAM oraz podwójną kamerą główną z całą pewnością pozytywnie nas zaskoczą 🙂

 

źródło: android.com.pl, benchmark.pl

Wczejszy wpis Telefony z serii Galaxy S6 nie będą dłużej wspierane przez producenta
Następny wpis Xiaomi Black Shark - budżetowy smartfon dla graczy

No Comment

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *