1000 śmierci mietka

58.Zjadł swojego gluta.
 
59. Gdy się dowiedział że ja go zabije, to wolał zrobić to sam bo się mnie boi ;x
 
61. Chciał obejrzeć wszystkie odcinki mody na sukces ale umarł z wycieńczenia :P
[mod=pjs]Moda na sukces to nic (około 5700 odcinków). Niech obejrzy As the World Turns (13600 odcinków) ;)[/mod]
 
Ostatnio edytowany przez moderatora:
62. Skoczył na bungee ze swojego domu .
 
63. Utopił się w szklance wody ;]
 
64. został teletubisiem i umarł na padaczke(nie podobała mu się jego torebka)
65. poszedł do szkoły, przeczytał regulamin i uciekł. Po drodze potknął się o mrówkę i udeżył w latarnie głową
66. biegł w maratonie i zdobył setne miejsce na 99, a nagrodą był prysznic z biedronki, w którym się utopił
67. zauważył swoich rodziców i spadł z krzesła, jak wstawał potknął się o sznurówkę i wypadł z 1-szego piętra na szklankę i krzyczał tak że po 2 min. umarł
68. dostał prezent od mikołaja na wielkanoc, a potem umarł na zawał bo zobaczył, że dostał kredki na baterie MADE IN CHINA
69. tańczył sambę w dżungli i telewizor spadł mu na głowę
70. śpiewał wlazł kotek na płotek, gdy połknął komara, który przenosił malarię, potem pojechał do szpitala gdzie wypadł z łóżka na igłę i z bólu aż skoczył z 2-giego piętra na śmietnik, w którym umarł dusząc się ze smrodu
 
umarł ponieważ skoczył mniej od ediego edwardsa
 
72.Zobaczył pudziana w swojej lodówce dostał zawału
 
73. Dostał bana od CNK :D
 
74.mama mu wyłączyła komputer jak grał w tibie potem pozbijał całą rodzinę a potem się powiesił
 
75. Mietek przechadzał się w ciemną, deszczową noc koło mrocznej kamienicy, rozważając sens istnień Policji Myśli. Nie zdążył tego zrobić, gdyż z nieba skoczyło na niego 1848 zmutowanych motomysz z Marsa w asyście kałamarnic w trampkach. Mietek chcąc uratować swe nędzne życie, szedł do kanałów. Pech chciał, że komuniści podłączyli drabinki do sieci wysokiego napięcia. Upadł. Leżąc w ściekach, zauważył pędzący pociąg z autem jako wagon z węglem. Wykonując unik Neo z Matrixa, zauważył światło na końcu tunelu. Biegnąc tam sprintem, powolutku zauważył białego faceta z białymi włosami w białym garniturze. Zaoferował 189 freamów snookera. Gdy Mietek wygra choć 95 freamów, zachowa życie. Partia trwa. Mietek potknął się w ostatnim frejmie i przegrał 94-95. Wtem wszystkie bile wybuchły, a stół okazał się światem stojącym na wielkim słoniu.

THE END
 
pszestał pić piwo i sie przewrucil o koperek
 
77.Napisała do niego dziwczyna na gg zakochali sie chciali sie spotkać (gdzieś tam) i gdy sie spotkali okazało sie że to Jola Rutowicz i dostał zawały :slonko:
 
78.przegrał w Snake na 1 lvl easy
 
potknął sie o kamień
 
Jego żółw go zastrzelił.
 
Przewrócił się przez biedronke koło sklepu biedronka i akurat głowa utkneła mu w automatycznych drzwiach więc się udusił :).
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top