Szkło hartowane na telefon

Wiem, flexible glass jest w nazwie także tak to nazywam ale zdaje sobie sprawę że jest to folia
 
A ja pierwszy raz mam problem jakie szkło kupić, bo znaleźć polecane szkło do Huawei P20 to jakoś nie mogę, żadnych spójnych opinii, przy moim OP6 nie miałem takich problemów.
 
Dla mnie szkło hartowane służy bardziej wrazie puknięć telefonem o jakąś ostrą krawędź, ja tak swoje szklo hartowane w kilku miejscach uszczerbiłem i z ekranem nic się nie stało(bez szkła pewnie tez by się nic nie stało) ale i tak jest bezpieczniej widzieć ukroszone szkło hartowane niż ekran telefonu
 
Ja ze szkłem ochronnym się nie polubiłem, spadł mi telefon, na szkle może dwie ryski a ekran do wymiany 😜 od tego czasu telefon jest Wild sexy and free i po prostu bardziej na niego uważam
 
tanie szkła nie są niestety tak przezroczyste
 
Nie spotkałem z „nieprzezroczystym” szkłem. Raz w swoim życiu miałem do czynienia z jakimś dziwnym efektem „ziarna” po naklejeniu, ale to było szkło które leżało ładny rok od zamówienia, przypuszczam, że klej się zestarzał.
 
Tutaj fakt, ale nie są to duże różnice. Są różne szkła i mają różną przezroczystość, ale nigdy nie spotkałem się z takim, które by utrudniało korzystanie z telefonu. Dużo zależy od grubości i jakości użytego materiału.
 
Dzięki za rozszerzenie tego wątku. Przyznam szczerze, że parę razy próbowałam założyć sama szkła i po jakimś czasie zaprzestałam... najlepiej udać się do punktu, w którym takie szkło założy osoba, która robiła to już wcześniej set razy. Zamówiłam szkło odpowiednie do mojego telefonu. Lepiej je założyć, niż potem płakać nad rozlanym mlekiem.
 
Utwórz konto lub zaloguj się, aby napisać odpowiedź
Musisz być zalogowany, aby napisać wiadomość

Utwórz konto

Załóż nowe konto w naszej społeczności. To dziecinnie proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Ostatnie posty
Top