Tablet Thomson rywalem dla Archosa 7?

Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Dziwacznie nazwany tablet Thomson PoMMeS został zgłoszony do FCC już w styczniu, jednak od tamtego momentu słuch o nim zaginął. Teraz 8-calowe urządzenie powróciło wraz z przyjemniej brzmiącą nazwą - Portable Info Center. Sprzęt ma już wkrótce trafić do sprzedaży i być potencjalnym rywalem dla Archosa 7.
thomson-pommes-01-26-2꤀10.jpg



Wymiary tabletu wynoszą 140 x 240 x 32 mm, a całość waży około 800 gramów. W zestawie otrzymamy dodatkową stację dokującą, która nie tylko doładuje sprzęt, ale posiadać ma również zintegrowany router.

Sprzęt wyposażono w 8-calowy, dotykowy ekran pracujący z rozdzielczością 800 x 480 pikseli. Na pokładzie znajdziemy Linuxa, a wewnątrz 256 MB pamięci RAM i 512 MB ROM. Urządzenie będzie posiadało wsparcie dla wideo formacie DivX i H.264.


Nie jest jasne kiedy tablet trafi do sprzedaży oraz jaka będzie jego cena. Aby skutecznie rywalizować z wspomnianym już Archosem 7 musi oscylować w okolicy 200.


Źródło: komórkomaniak
 

Załączniki

Ostatnio edytowany przez moderatora:
Status
Temat zamknięty, nie można pisać w nim odpowiedzi.
Podobne tematy, które mogą Cię również zainteresować:
Top